Escorty Zlín

Neformální Seznamka České Budějovice

Parohac cz nahatá

Andrea již měla odhalená prsa, a ten muž začal být viditelně vzrušený. Po chvilce se ji jakoby náhodou spustilo prostěradlo a odhalila i svoji krásnou tmavě ochlupenou broskvičku. Pán si přisedl blíž a bylo vidět, jak si pod prostěradlem hraje s penisem. Pak přítelkyně roztáhla mírně nožky a nabídla tomu muži pohled na svoji štěrbinku.

To už ten dotyčný nevydržel a začal si ho nepokrytě honit. Andrea byla trochu překvapená, ale evidentně se ji ti zalíbilo. Za chvíli byl hotový. Vzal svoje prostěradlo a odešel. My jsme si dali sprchu, jeli domů a tam jsme se divoce pomilovali. Asi měsíc na to jsme se do sauny vydali znovu, ale tentokrát jinam.

Svlékli jsme se každý ve své šatně a domluvili se, že se sejdeme u bazénu a potom půjdeme společně do sauny. Moje přítelkyně už čekala u bazénu, když jsem přicházel, měli jsme na sobě pouze prostěradla. Vybrali jsme si ze saun, kde byly k dispozici infrazářiče od kterých není tak velké teplo.

Byl tam pouze jeden muž středního věku s větším mužstvím, oholený sympaták. Sedli jsme si na opačný konec proti němu, on byl v spodní části, já nahoře a přítelkyně proti němu dole.

Protože mě obvykle červenaji v sauně oči, tak jsem je nechal zavřené, prostěradlo jsem si dal pod sebe a byl tak odhaleny na rozdíl od přítelkyně, která měla prostěradlo okolo sebe, aby nebylo nic vidět. Pospával jsem asi 5minut, když jsem koutkem oka zahledl, jak ten muž má ztopořený penis schovaný za prostěradlem, onanuje a přitom čumí na Andreu. Dělal jsem jako že klimbám a nenápadně jsem se podíval na ni.

Moje přítelkyně už tak zabalená nebyla a měla odhalena prsa a bylo ji vidět do rozkroku. Něco podobného jako s tím starým chlápkem měsíc předtím. To mě také vzrušilo, po chvíli se tak penis postavil i mě. Andrea koukala na onanujícího muže a viditelně odhalovala prsa i své přirození. Po chvíli si všimla i mého ztopořeného údu a toho, jak je pozoruji… On když zjistil, že mi to nevadí, roztáhl beze studu prostěradlo a začal ještě rychleji onanovat.

Tehdy jsem se odhodlal k provokativnímu činu a rukou jsem Andrei sáhl na její kundu, která byla kupodivu zvlhlá a začal jsem ji prstit. Po chvíli muž to ten chlap už nevydržel, zvedl se, přistoupil asi na metr k mé přítelkyni a honil svůj velký naběhlý penis jako zběsilý.

Najednou se napnul, zhoupl na špičky a po pár sekundách z něj spolu s vyheknutím a celkovým trhnutím počalo stříkat semeno, které dopadalo mé přítelkyni na stehna, břicho i prsa. Ten chlap toho v sobě měl opravdu moc. V té chvíli, jak začal stříkat, přítelkyně počala vzdychat a udělala se také.

Chlápek se odbavil, vysemenil, vzal prostěradlo a bez jediného slova zmizel. Né že by se Andrea takto odvazovala pořád, to nikoliv. Byla soudná a v okolí bydliště, ve škole kde pracovala, před příbuznými i známými měla pověst slušné mladé ženy, držící se spíše vzadu. Andrea prostě nechtěla mít nějakou ostudu a pověst nějaké takové… U ní ve škole ji měli za snaživou učitelku, která to s dětmi umí, je k nim sice přátelská, ale drží si odstup.

V očích mých rodičů to zase byla společenská, veselá a decentní vysokoškolačka na úrovni, které se mám držet, neboť to je pro mne vhodná nevěsta. Kdyby věděli to co já… Jenže já jsem byl pyšný na to, že právě tahle slečna dokonalá je mojí přítelkyní a dělalo mi dobře, že se na ni mužští dívají mlsnými pohledy, svlékají ji očima, jak slintají a jak se jim topoří údy!

Andrea se netvářila moc odvázaně, ale nakonec si dala s tím focením říct. A tak jsem mu večer napsal na e-mail. Nemohl jsem ani dospat jak sem se těšil na odpověď. Druhý den už byla odpověď ve schránce. Prý si máme říct, co všechno zvládneme nafotit. Dali jsme si sraz v jeho ateliéru. Měl ho tam co bydlel, to jest v Dubči na východním okraji Prahy. Bylo to takové bývalé seslké stavení s přízemním domkem, stodůlkou, asi bývalým chlívkem a tak. Tvrdil, že to koupil před deseti roky a že žije sám.

Představil se jako Kamil a Andrea se mu velice zamlouvala. Prý že je velmi fotogenická. Kamil byl asi 55 letý chlápek nějakých cm vysoký s pivním bříškem, poněkud prošedivělý a dost plešatý. Domluvili jsme se s ním na focení za dva dny, to byl čtvrtek Ateliérek nám také ukázal, měl ho v takovém baráčku na opačném konci dvora o němž říkal, že býval výměnkem. V den D si vzala Andrea na sebe černý krajkový korzetek se šněrováním vpředu a černé kalhotky tanga, letní modro-bílo-černě vzorované šaty a černé páskové boty na vysokém podpatku.

Fotograf Kamil nás uvítal a bylo vidět, že se mu jeho budoucí modelka zamlouvá. Dali jsme si skleničku červeného vína na uklidnění, manželka byla přece jen trochu nervózní, fotila se takto poprvé, ale po zhruba druhé dvojdecce se přece jen uvolnila.

Kamil si připravil nádobíčko a začal říkat manželce jaké fotografie chce pořídit. Takže začalo focení, postavte se Andreo takto a co myslíte, nerozepneme tu halenku? A z jednoho knoflíčku to najednou byla celá halenka dole, fotograf se činil a víno působilo a manželka se přestávala stydět a začínala se dostávat do ráže.

Už se nestyděla, vyhrnovala sukýnku, špulila zadek do objektivu a tak mne ani nepřekvapilo, že na požadavek: Přestěhovali jsme se do další části ateliéru, kde byla na zemi velká matrace jako s bílým hedvábným prostěradlem. Další přípitek, prý už na tykání, když stejně už na ní není prý moc prádla, to opravdu nebylo.

Korzet moc nezakrýval její postavu a dvorce bradavek se zřetelně rýsovali přes krajku košíčků a kalhotky taky nebyli z největších a látka na nich snad byla ještě průhlednější. Ukázal jí na matraci a lehce jí plácl přes zadek. Bylo vidět, že se jí focení líbí, válela se na zádech, klečela, špulila zadek a přejížděla si prsty po krajkách korzetu a kalhotek. Ani nečekala na pokyn fotografa a začala si sundavat ramínka od korzetu, potom se předklonila a už se draly její dvojky na světlo.

Pak si opět lehla na záda a začala si pomalu rozvazovat šněrování na korzetu, Kamil fotil jak o závod a manželka se taky snažila aby měl co nejlepší výhled. Pomalu si stáhla kalhotky dolů a odhodila je na zem. Sedla si na bobek a dala nohy od sebe, kunda se jí nádherně otevřela a bylo vidět jak se leskne vzrušením. Začala rozepínat háček po háčku na korzetu a už byla úplně nahá. I na fotografovi bylo vidět, že by si dal říct, neboť se mu pod kraťasy vzdouvala boule.

Ale i tak jsem pro oba měl připravené překvapení, vyndal jsem z batohu robertka, kterého jsem den předtím tajně koupil, a hodil jí ho na postel. Hned ho popadla a začala ho kouřit a objíždět jazykem, poté se přestěhovala na bradavky. Lehla si hezky na záda a dala nohy pěkně od sebe.

Takhle jsem svou Andreu ještě nikdy neviděl. Špičkou robertka si začala přejíždět po pyscích a druhou rukou si pysky rozevírala. Netrvalo dlouho a už mizel uvnitř její roztoužené a viditelně zvlhlé pochvy. Pořádně to rozjela a úplně zapomněla kde je, měnila pozice, hlasitě vzdychala a za chvíli už se otřásala v orgasmu.

Prohnula se jak luk a její tělo se lesklo potem. Kamil byl nadšený a říkal, že takovou modelku tam ještě neměl. Potom, že uděláme pár erotických. Ukecal mne, abych se vysvlékl i já a jelikož jsme už něco popili a byli jsme rozparádění, Kamil mi navrhl, aby jsem ho Andree dal kousek dovnitř v kleče zezadu.

Andrea byla sice pro, ale začala, že nemám kondom a ona že zrovna má plodné dny, tak že musím opatrně. A tak Kamil fotil, jak své přítelkyni ohmatávám prsa, jak ji prstím kundu a jak ho do ní kousek zasouvám. Najednou nás ale poněkud zaskočil, když řekl: Vzpínal se mu podél břicha jako štafetový kolík.

On ho povysunul a zase pomalu zasunul a pak zase pomalu povysunul a zase zasunul. Pokaždé ho tam měl jen asi tak do poloviny délky a Andrea si skutečně přivykala, protože její strach a obavy v hlase se pomalu, ale jistě měnily. Andrea sténala slyšitelně už vzrušeníma v rytmu jeho přírazů: Něco tak velkého v sobě moje přítelkyně ještě nikdy určitě neměla.

Ten se také stával hlasitým a přerývanějším. Pro mne to bylo úžasné divadlo in natura, s temi jejímy výheky a mlaskotem jejich pohlaví. Díval jsem se na jeho penis, jak do ní proniká a zase vlhký ven a roztahuje jí kundu. Vzrušením jsem jen čuměl a úplně zapomněl fotit. Byl jsem tím živým divadlem, jež se mne citově i eroticky dotýkalo fascinován. Dívat se z bezprostřední, asi tak metrové blízkosti na fotografův chlupatý kmotající zadek a přitom slyšet pleskot jeho pivního břicha o Andreino a mlaskání jejich třoucích se pohlavních sliznic, a hlavně od zadu vidět, jak jeho velký úd zajíždí až po koule do kundy mojí ženy… To všechno ještě okořeněné reálnou představou, jak jí tím svým velkým žaludem buší na plodnou a ničím chráněnou dělohu…, na její děložní čípek…, to bylo něco fakt šíleného, neuvěřitelně vzrušujícího a nezapomenutelného…!!!

Představa, že je zasunutý až po varlata v mé přítelkyni a může do ní vystříknout mne vystrašila, ale i pekelně vzrušila. Bylo to zvláštní, že nijak chráněná Andrea, ta slečna opatrná si určitě sice uvědomovala to riziko a nebezpečí nežádoucího oplodnění od tohohle cizího chlápka, který věkem mohla být její táta a navíc určitě nebyl její typ, ale fyzicky proti tomu neudělala vůbec nic. Ani známka vzdoru, byť třeba marného, žádné panické kroucení s sebou či pokusy odstrčit jej za sebe. Ona prostě ležela na znak s hlavou vedle jeho, nohy skrčené, chodidla ve vzduchu a kolena od sebe na maximum, takže se mu vlastně kundou vyšpulovala a rozevírala.

Rukama jej držela za chlupaté bedra, drásajíc mu je nehty, jeho chlupaté rameno pod bradou, takže měla hlavu zvrácenu vzad, oči křečovitě zavřené a z otevřených úst vyřvávala citoslovce plná slasti a úžasu: Prostě se mu poddávala…, podvolovala jeho samčímu pudu i když musela vědět, co je ve hře, co riskuje a co ji v její ovulaci zákonitě čeká a nemine, pustí-li to on do ní!

Ačkoliv věděl, že nemá antikoncepci, podíval se na mne a řekl: Andrea na jediné na co se zmohla bylo její táhlé zavytí: Bože můj, on se třásl na mé krásné přítelkyni a semení do ní, zatím co ona jen kroutila nesouhlasně hlavou, třeštila oči a z úst jí vycházely neartikulované hlasité zvuky, které při souloži se mnou za sebe vyrážela, když měla orgasmus.

Nehty mu zatínala křečovitě do paží a přitom to jeho semeno, které on vstřikoval do její plodné kundy, tu jeho spermiemi prosycenou s metanově bílou, hustou a lepkavou materii do sebe přijímala snad jako nutné zlo, ale rozhodně s mnohem větším požitkem, než kdyby absolvovala umělé oplodnění spermatem nějakého neznámého dárce.

Takhle to bylo osobní…, in natura, prostě tak jak má být. Asi minutu na ní ještě tak ležel a pak pomalu z Andrei vstal. Oslizlý penis mu už zvolna uvadal. Andrea se probrala z transu a byla celá roztřesená, rozpačitá. Musel jsem jí pomoci na nohy, protože stále byla jakoby někde mimo. Objala mne se slovy: Přitom jsem si všiml, jak jí po pravém stehně od rozkroku až ke koleni teče čůrek jeho semene.

Kamil jí mezitím podal ručník a řekl, ať se otře, že koupelna je přes dvůr v jeho domě. Když se otřela na stehně a v rozkroku, tak se Andrea odbelhala nahá se svými svršky a lodičkami v rukou nahá přes dvůr.

Pohlédl jsem na Kamila a řekl jsem mu vyčítavě: Taky si slíbil, že si dáš pozor, že budeš vopatrnej a ty ses do mý přítelkyně normálně vysemenil jako nějaký živočišný hovado!! Já jen využil nabízenou příležitost…, to pak dou sliby a vohledy holt stranou.

Když se po chvíli čekání zase Andrea, nakračujíc jaksi zeširoka, belhavou chůzí vrátila k nám již oblečená a obudá, jen s kabelkou a korzetkem v ruce, řekl jsem: To že si pro fotky mám přijet za týden touto dobou jsem sice slyšel, ale neměl jsem, s hlavou plnou dojmů, náladu o tom dál rozvádět řeč, Proti jsem jen přikývl, řekl: Jel jsem opatrně, abych předešel komplikacím s policajty a tak jsme dojeli před dům bez problémů, aniž kdokoli co poznal.

Po cestě jsme s Andreou oba mlčeli. Oba jsme měli máslo na hlavě a oba jsme věděli, že to zašlo moc daleko, až za únosnou mez. Přítelkyně vystoupila první, já zamkl auto a šel jsem k domu pár kroků za ní. Koukal jsem jí na zadek kroutící se pod šaty a v duchu si představoval ty myriády spermií toho obstarožního obtloustlého chlupatého plešouna, které si v sobě nese domů. Vnitřně jsem žárlil, že v sobě má jeho semeno, ale moje v sobě odmítala mít.

Ta myšlenka samozřejmě byla děsně vzrušující. Uvědomoval jsem si, že jakékoliv stříkání dovnitř není bez rizika. Snad právě proto, že riziko jejího oplodnění jsem si podvědomě uvědomoval, tak mne to cizí sperma uvnitř Andrey děsně vzrušovalo. Musím ale říci, že jsme o tom po zbytek dne nemluvili.

Prostě jsme se oba hovoru na to, co jsme právě prožili, neřekli ani slovo. Nemluvili jsme o tom ani další den a pak ani ten následující týden, kdy jsem na jeho konci pak zajel ke Kamilovi pro fotky.

Kamil po chvíli přišel otevřít. Už nebyl tak přátelsky žoviální. Po chvíli se přišoural a podávaje mi obálku od fotopapírů v níž byly ty fotky, řekl: Andrea se menuje, co? Víš co se řiká…? Petr se posadil a chvilku mě pozoroval. Náhle se přetočil, až se jeho hlava objevila v mém rozkroku. Prsty odhrnul moje promočené kalhotky a rovnou se ústy přisál na moje závojíčky. Poprvé v životě jsem provozovala polohu A bylo to neskutečné nádherné a vzrušující.

Petr byl již plně postaven a mě se blížil orgasmus a svými vzdechy jsem to dávala patřičně najevo. Přestala jsem Petra kouřit a zhluboka jsem dýchala a vzdychala a čekala na vrchol, ale Petr přerušil mé dráždění a vyskočil z postele a odběhl do koupelny.

Po chvilce se vrátil a na svém plně vztyčeném čůráku měl již nasazen kondom. U postele se ještě zastavil a při pohledu na mě, jak se zbavuju kalhotek si hladil svůj napružený úd.

Jen co jsem odhodila kalhotky si Petr klekl mezi moje rozevřené nohy a přiložil svůj penis k mojí kačence a začal od shora dolu projíždět žaludem mojí puklinku, která začala opět produkovat šťávičku. Ještě několikrát mě projel puklinku a pak už jen mírně zatlačil a jeho penis pronikl hluboko do mojí promočené kundičky.

Petrovo oholené ohanbí narazilo na moje a to byl pro Petra signál vytáhnout a následně opět zarazit a své počínání stále zrychloval. Místností se nesly mlaskavé zvuky a vzdechy nás obou. Petr přesunul ruce na moje prsíčka a v rytmu přirážení je hnětl. Já se zatím kousala do rtů a opět jsem se dostávala na vrchol, který jsem si tentokrát nechtěla nejít překazit a proto jsem nohama objala Petra a za jeho zády je překřížila.

Petrovy jsem omezila rozsah jeho přirážení, ale měla jsem jistotu, že dosáhnu vrcholu, který už byl opravdu blízko. JO, už budu JO!! Petr mě stála mrdal a líbal, náhle začal zrychlovat a důrazněji dorážet až se odlepil od mých úst a vzepjal se na rukách a začal stříkat své sperma v mé kundičce.

Ještě několikrát vydechl a párkrát ještě přirazil, aby následně vytáhl svého čůráka z mojí kundičky a Já se mohla podívat jak špička kondomu je napěchována jeho semenem. Pavel si lehnul vedle mě a stále nahlas vydechoval a já se koukala na jeho zpocenou hruď. Začala jsem ho po ní hladit, až jsem sjela k jeho piji, který byl stále oblečený v latexu.

Pomalu jsem ochranu začala sundávat z již ochablého pije, až jsem v ruce držela plný kondom, který jsem následně chytla za špičku a nechala jsem jeho obsah vytéci na Petrovo bříško. Chvilku jsem pozorovala jak se sperma roztéká, až jsem to nevydržela a naklonila jsem se nad bříško a následně jsem ho začala slízávat, až jsem vše spapala a po očištění jsem se koukla provinile do Petrových očí, který opět s překvapeným výrazem pozoroval co jsem právě provedla.

Petr mě pohladil po tváři a beze slov přes nás přehodil deku a společně jsme usnuly. Ráno jsem se probudila opět sama, ale tentokrát jsem byla zcela nahá a hlavně už bylo skoro deset hodin. To mám vždycky, když se trochu více napiju, tak následně dlouho spím. Je to můj způsob, jak se vyrovnávám s alkoholem, ale je to lepší než abych trpěla kocovinou. Vstala jsem a svlékla jsem propocené povlečení po včerejším milováním s Petrem a hodila ho do pračky a šla jsem se nasnídat.

Během snídaně jsem uslyšela, jak se otvírají dveře od garáže. Vstala jsem a oknem jsem pozorovala vyjíždějící auto černé barvy. Za volantem seděl Honza a jak jsem ho spatřila, tak jsem si uvědomila, že jsem se včera večer měla u něj stavit. Zachvěla jsem se strachem a uvědomila jsem si, že mě čeká trest za nesplněný úkol. Honza se koukl mým směrem a určitě mě zahlídl, protože za moment jsem ho viděla, jak vystupuje z auta a jde zpátky do domu.

Lekla jsem se a uvědomila jsem si, že jsem stále nahá a začala jsem hledat nějaký kus oblečení. Během hledání spodního prádla ve skříni se ozval za mými zády známí hlas: Jen co to řekl, bylo chvilku ticho a Já na něj chvilku koukala.

Jo a bude to delší, tak si u manžílka zařiď, aby tě nečekal ani v sobotu.. Po chvilce vidím jen zpětná světla odjíždějícího auta a Já stále nahá stojím, jak opařená a stále se mě vrací Honzova slova a hlavně vůbec nevím co bych měla říct Pavlovi, aby se moc neptal proč a kde budu. Moc dobře jsem věděla, že kdybych opět nesplnila, tak bych se z toho už nedostala a Honza by určitě použil nějaké fotky či videa, která na mě má.

Prostě budu muset Petrovy zalhat, aby neměl podezření. A hned jsem si začala v hlavě vymýšlet různé výmluvy. Až zvítězila výmluva na kamarádku Jitku, že mě pozvala na ženskou jízdu.

Zbytek dne probíhal v pohodě a Já si v klidu upravovala byt podle mých představ a přemýšlela jsem co by se kam hodilo a prostě jsem si představovala jak si postupně svůj byteček vybavíme. Po páté hodině přišel Petr z práce a byl očividně unavený, tak si lehnul na gauč a koukal se na televizi, zatím co já šla uvařit večeři.

Po večeři jsme opět skončily u televize, až do večera. Když jsme šly spát, tak se Petr chvilku snažil, aby něco bylo. Ale Já jsem ho odmítla a řekla mu, že jsem unavená a protože byl i on, tak jsme si jen povídaly a Petr hned zabrousil na naše pokroky v našem sexuálním životě.

Ptal se mě, jak mě napadlo mu ho kouřit a dokonce to spapat, když ještě donedávna jsem tuto praktiku zavrhovala jako nechutnou. Na to jsem mu odpověděla, že to je asi tím bytem a pocitem, že za stěnou nespí jeho maminka. Byla to trochu pravda, ale hlavně za tohle všechno mohl Honza, ale to jsem mu říct nemohla. Dále se mě Petr ptal na moje pocity, když jsem to jemu poprvé udělala a jak se mě to líbilo a jak to chutná. Začala jsem mu popisovat své pocity, ale rychle jsem toho nechala protože jsem cítila svoje zvyšující se vzrušení.

Proto jsem se Petra zeptala jak se to líbí jemu a zda jsem ho tím překvapila. Petr se ke mě přitulil a objal mě a do ouška mě šeptal jen samá pozitiva na moje kouření. Po chvilce jsem na stehnu ucítila otírající se penis, který se dožadoval polaskání a Petr se opět snažil o milování, ale já byla opět neoblomná a opět jsem jej odmítla, že dneska opravdu ne. Petr se ještě chvilku snažil, ale na konec toho nechal až nakonec usnul.

Já jsem ještě chvilku přemýšlela, že jsem mu ho mohla aspoň vykouřit, ale co kdyby to Honza nějak poznal nějak to vycítil, že jsem nesplnila jeho příkaz, to jsem si nemohla dovolit a při těchto myšlenkách na Honzovi nadpřirozené schopnosti vycítit moje neuposlechnutí, jsem usnula. Ráno jsem se tentokrát probudila společně s Petrem, protože jsem potřebovala zajít k obvodovém doktorovi pro papíry a donést je k novému obvoďákovi.

A protože mého bývalého obvodního lékaře jsem po svatbě měla ještě docela blízko, ale teď po odstěhování sem to bylo už moc daleko,a proto jsem si našla nového a to jen kousek od našeho nového bydliště. Cesta k doktorovi trvala docela dlouho, ještě štěstí, že mi jen sestra předala papíry a mohla jsem se dát na cestu zpět, ale i tak jsem se dostala do ordinace nového obvodního lékaře až po jedenácté hodině.

Doktor mě přivítal a já mu odevzdávala papíry s tím, že hned půjdu, ale doktor mě hned řekl, že si udělá vstupní prohlídku a hned si sedl a začal se mě ptát na prodělané nemoce, na nemoce v naší rodině atd. Následně mě změřil tlak a poté mě vyzval, abych se vysvlíkla do spodního prádla a lehla si na lůžko.

Jen co jsem se vysvlékla a lehla si na lůžko začal mě doktor prohmatávat a ptal se mě zda mě to bolí. Dokonce mě prohnětl i prsa a přitom se ptal zda se doma sama vyšetřuju, zda tam nemám bulku. Jen jsem zakývala hlavou že ne, a vtipně jsem odpověděla, že mám na to partnera.

Doktor se ale ani nezasmál a jen zavolal sestru ať zavolá Jirkovi na horu, zda má čas. Poté mě doktor řekl ať se obléknu, že je vše v pořádku.

Opět jsem si sedla ke stolu k doktorovi, který opět něco zapisoval do papírů. Zatím co doktor psal, tak mu sestřička řekla, že Jirka má za půl hodiny čas. Doktor poděkoval sestře a vzhlédnul na mě a povídal: Pán doktor Vítek má ordinaci, tady v budově o patro víš, takže to nebude pro Vás žádný problém a bude to hned hotový. Sestřička mě ještě podala nějaký papíry, které jsem měla předat doktorovi a já jsem se rozloučila a již jsem seděla v čekárně o patro víš.

V křesle seděl, asi tak 35letý doktor, který si už v počítači prohlížel moje záznamy, které mu poslal obvoďák. Já si svlékla spodek a šla jsem si lehnout na gynekologické křeslo. Sestřička mě pomohla vsunout nohy do třmenů a již jsem čekala až se dostaví doktor. Doktor se jen odšoupl na kolečkovém křesle a přijel rovnou k mému obnaženému klínu.

Doktor začal prohlížet mojí vagínu a odebral několik vzorků a následně vložil do mé pičky nějaké roztahovadlo a pak dlouho koukal dovnitř. Pak se opět odstrčil a dojel ke stolu. Vše vypadá v pořádku, udělal jsem několik stěrů, tam budou výsledky do pondělka. Tak a ještě několik otázeček a můžete jít domů. Jaký je Honza Pán domácí? Jo kdyby jen doktor věděl, jak důvěrně pana domácího znám to by určitě koukal. Protože jsem byla rudá jak rak. Po této otázce následovalo mnoho dalších, ale ty se týkaly už mého zdravotního stavu a zda neberu nějaké léky a zda jsem neprodělala nějaké nemoci a prostě atd..

Jak jsem říkal výsledky budou asi v pondělí, to kdyby něco, tak se Vám sestřička ozve a kdyby jste potřebovala něco Vy, tak tady máte vizitku a nebojte se zavolat. Přišla jsem domů, až po jedné hodině. Po rychlém obědě, jsem si sedla k počítači a začala jsem si prohlížet nabídky práce v okolí a několik zajímavých nabídek i našla a dokonce jsem si dohodla i jednu schůzku na příští týden a dále jsem jen tak polehávala a čekala na Petra, až přijde z práce.

Petr přišel jako včera a podvečír probíhal stejně tak. Až při večeři, když jsem se chystala, že Petrovy řeknu o tom, že z pátku na sobotu budu u kamarádky Jitky. Mě Petr předběhl a řekl mě, že zítra pojede s Mirkem na jeho chatu, že tam potřebuje s něčím pomoc a že to měl dohodnuto s někým jiným, ale ten to odvolal a on byl jeho poslední šance.

Já byla ráda, že nemusím Petrovi lhát a řekla mu, že mě to nevadí a že to je v pořádku. Petr byl rád a snad i trochu překvapen, že jsem to tak dobře přijala. Sedli jsem si k televizi a zatím co Petr koukal do noťasu, já sledovala nějaký nezáživný pořad v bedně, když mi zapípal telefon. Koukla jsem se kdo mě píše, ale číslo jsem neznala. Otevřela jsem zptávu a tam stálo: To je určitě od Honzycelá jsem se zachvěla.

Já jsem hned zareagovala a zalhala jsem, že to je potvrzující SMS ohledně dohodnuté schůzky na příští týden a abych jej ještě více přesvědčila ukázala jsem mu na noťasu ten inzerát, takže to byla vlastně poloviční pravda a hlavně byl Petr rád, že se snažím. Ještě chvilku jsem sledovala televizi a pak šla do koupelny napustit si vanu, abych se vykoupala.

Jen co jsem se ponořila do napuštěné vany se objevil Petr, který byl již celý nahý a dral se ke mě do vany. Hned jsem mu řekla, že dneska se sním milovat nebudu, že jak jsem byla u gynekologa, tak jsem tam dole bolavá.

Takže jsme se nakonec k sobě jen tulily a společně jsme si vychutnávali velkou vanu plnou vody a pěny. Po příchodu do ložnice si Petr nedal pokoj a stále se domáhal nějakých doteku a prosil mě, zda bych mu ho aspoň nevykouřila, že to do soboty beze mě nevydrží. Já se na něj otočila a do očí mu řekla: Já ti to řeknu a Ty to určitě nevydržíš. Já jsem jen chvilku přemýšlela čím ho v sobotu překvapím, ale nic jsem nevymyslela.

Postupně jsem v hlavě začala přemítat co se bude dít zítra po jedné hodině. Co si asi tak na mě nachystal Honza? A protože jsem to už vlastně dva dny neměla, tak jsem se na to i docela těšila a moje jeskyňka byla vlhká a bradavky vztyčené a při představě jak jsem vzrušená, nedočkavá a chlípná jsem usnula.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Uložit do prohlížeče jméno, email a webovou stránku pro budoucí komentáře. Home » Povídky a fantazie » Podnájem 3. Jsem asi zvrácená ».

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Že jsem z Tebe udělala paroháče a podstrčila Ti cizí dítě. To nech na mně ano? Naše rozmluva trvala skoro až do rána a já nakonec souhlasila. Jindra podal. porno videí Paroháč. Sledujte české Paroháč porno zdarma v HD. Sledovat Paroháč sleduje svou ženu s jiným. Český porno server kde můžete sledovat dlouhá porno videa zdarma.

: Parohac cz nahatá

Parohac cz nahatá Kdyby věděli to co já… Jenže já jsem byl pyšný na to, že právě tahle slečna dokonalá je mojí přítelkyní a dělalo mi dobře, že se na ni mužští dívají mlsnými pohledy, svlékají ji očima, jak slintají a jak se jim topoří údy! Ještě několikrát vydechl a párkrát ještě přirazil, aby následně vytáhl svého čůráka z mojí parohac cz nahatá a Já se mohla podívat jak špička kondomu je napěchována jeho semenem. Já ti to řeknu a Sex praha 10 nahí holky to určitě nevydržíš. Co mne však žere a zároveň vzrušuje je to, že se mi Andrea jednou svěřila, že jí ta možnost, že ji ten starý a chlupatý plešoun s břichem rozuměj fotograf Kamil může oplodnit, neskutečně vzrušovala. Ještě chvilku jsem sledovala televizi a pak šla do koupelny napustit si vanu, parohac cz nahatá, abych se vykoupala. Né že by se Andrea takto odvazovala pořád, to nikoliv.
AMATERI VIDEO EROTICKÉ MASÁŽE PLZEŇ To mě také vzrušilo, po chvíli se tak penis postavil i mě. Na webu je také erotická seznamka, freefoto galerie a rubrika sex po telefonu. Petr byl rád a snad i trochu překvapen, že jsem to tak dobře přijala. Hned druhý prázdninový den nastal zlom. Nastal konec školního roku a i nám tudíž prázdniny. Jen co to řekl, bylo chvilku ticho a Já na něj chvilku koukala.
ZRALE KUNDICKY SEZNAMKA NA SEX Po večeři jsme opět skončily u televize, až do večera. Ale Já jsem ho odmítla a řekla mu, že jsem unavená a protože byl i on, tak jsme si jen povídaly a Petr hned zabrousil na naše pokroky v našem sexuálním životě. Po parohac cz nahatá mě Honza pohladil po tváři a pochválil můj výkon a dodal: Moje reakce byla zvláštní, místo toho abych ucukla, jsem ještě víc roztáhla nohy od sebe a usnadnila mu tak přístup k mojí puklince. Kdo je biologickým otcem samozřejmě víme jen my dva. Pomalu si stáhla kalhotky dolů a odhodila je na zem.

Teenky erotická masáž

ZÁKULISÍ SEZNAMKA SEX LITOMERICE

Ugo je výborný, Claudia překrásná (a téměř nahá) a kupodivu film i utíká. V rychlé italské mluvě zaniká množství drobných vtípků, kterými je film naditý jak. Že jsem z Tebe udělala paroháče a podstrčila Ti cizí dítě. To nech na mně ano? Naše rozmluva trvala skoro až do rána a já nakonec souhlasila. Jindra podal. Porno videa nevěrné manželky zdarma online ke shlédnutí. Největší výběr dlouhých porno videí na téma nevěrné manželky.